درباره ما

شرکت بازرگانی ZhanBang در سال 2004 یافت شد ، با تمرکز بر روی تامین قطعات کامیون با کیفیت. از قطعات کامیون Sinotruk HOWO ، قطعات کامیون HOYUN ، قطعات کامیون HOHAN گرفته تا قطعات کامیون Shacman ، قطعات کامیون Foton ، قطعات کامیون Dongfeng. ما همیشه دامنه تجارت خود را خرج می کنیم ، یک مرکز قطعات یدکی برای مشتریان ساخته ایم ، مطمئن شوید که مشتریان می توانند تمام قسمتهای مورد نظر خود را پیدا کنند. برای این هدف ، دفتر خود را به مرکز قطعات یدکی Jinan QuanLi منتقل می کنیم ، مطمئن شوید که می توانید تمام قطعات برند را در اولین بار بدست آورید.


شرکت ZhanBang در کامیون معروف سنگین شهر-جینان واقع شده است. ما به عنوان یک تامین کننده قطعات کامیون ، کارخانه خودمان ، انبار خودمان را داریم. کارخانه فوق العاده ترین در تولید براکت ، میله رانش "V" ، محفظه ترمز ، قفل برنزه روغن برای کامیون های سنگین. و قطعات را مطابق با جذب مشتری تولید کنید.


QQ图片20180129154223 (1).jpg


محصولات شرکت بازرگانی ZhanBang شامل موارد زیر است:

کلیه قطعات کامیون سری sinotruk (HOWO ، HOYUN ، HOKA ، HOHAN ، HOWO A7 ، کامیون سبک HOWO ، اتوبوس HOWO ، SITRAK)

قطعات کامیون Shacman ، قطعات کامیون Foton ، قطعات کامیون Dongfeng ، قطعات کامیون FAW ،

قطعات موتور ویچای ، قطعات موتور Yuchai ، قطعات موتور Shangchai ، قطعات موتور کامینز.


قطعات گیربکس ZF ، قطعات گیربکس DACHI ، قطعات گیربکس FOST.

ما تمام قطعات یدکی این خودرو را تأمین می کنیم ، اطمینان حاصل کنید که مشتریان می توانند تمام قطعات درخواست شده را در یک زمان خریداری کنند.

محصول چینی معروف با کیفیت خوب و قیمت مناسب در جهان ، کامیون های سنگین چینی نیز این را دوست دارند. اکنون خریداران بین المللی بیشتر و بیشتری خرید کامیون سنگین چینی را انتخاب می کنند. در دنیا می توانید کامیون های HOWO ، کامیون های شاسمن ، کامیون های فوتون که در این معدن در حال کار هستند ، در ناوگان ساخت و ساز ، در حال اجرا در جاده ها را پیدا کنید.

 

照片 059.jpg


کامیون چینی به فروشندگان قطعات کامیون در سراسر کشور فروخته شده است ، شرکت Jinan ZhanBang دارای مشتریان داخلی و خارجی است. قطعات کامیون HOWO ، قطعات کامیون Shacman و قطعات کامیون FAW به مالزی ، فیلیپین ، روسیه ، اوکراین ، نیجریه ، تانزانیا ، اوگاندا ، زیمبابوه ، فیجی ، ایران ، الجزایر و غیره ارسال شده است.


照片 153.jpg

علاوه بر قطعات کامیون موجود ، Jinan ZhanBang همچنین می تواند بخشی دیگر از برندهای کامیون (Volvo ، Scania ، LiuGong ، XCMG ، SANY) را برای مشتریان خود در اختیار شما قرار دهد. ما برای ارسال هر قطعه به مشتریان ، کیفیت محصول را به صورت انتقادی کنترل می کنیم. بعد از اینکه مشتریان قطعات را دریافت کردند ، ما خدمات پس از خدمات را نیز تهیه می کنیم ، پشتیبانی فنی ارائه می دهیم.