ابزار تعمیر موتور کامیون Sinotruk

ابزار تعمیر موتور کامیون Sinotruk

چت کن

جزئیات محصول

ابزار تعمیر موتور D12 است specil برای موتور D12 استفاده می شود. شما جدا مونتاژ موتور و نه هر آسیب کمک کند. این ابزار تعمیر خاص، حاصل کنید که شما را سریع تر، دقیق تر Safety.We بیشتری را ارائه می دهند دیگر برند تعمیر ابزار WD615 موتور تعمیر ابزار, ابزار تعمیر موتور کامینز ISG WP10 موتور تعمیر ابزار, ابزار تعمیر موتور Yuchai موتور تعمیر. اگر ineresting احساس رایگان برای تماس با ما لطفا
نام PRODUCTOR

D12engine تعمیر ابزار

مورد استفاده برای

مورد استفاده برای D12

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

با توجه به درخواست مشتری

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/CZhanbang شرکت loacted در جینان چین. بیشتر ویژه کامیون قطعات یدکی (هوو, Shacman, Foton، دانگ فنگ, فاو)، ما باید خودمان کارخانه تولید قطعات کامیون و ارسال شده به مشتریان. از سال 2016، ما begine فروش کامیون تعمیر ابزار ابزار تعمیر موتور گیربکس تعمیر, اکسل ابزار تعمیر. ما سعی می کنیم ارائه بهترین severice به هر دوست.و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که با کیفیت خوب ابزار reapir با کمترین قیمت. اگر قطعات بیشتری را در خرید مدتی ما می تواند ارائه ابزار تعمیر برای شما با رایگان.


· کیفیت

تعمیر ابزار تولید با کیفیت و خوب مواد توسط کامیون Repairman تایید شده است. مطمئن شوید تا کنون با طراحی مناسب و با کیفیت خوب ابزار.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای در sinotruk کامیون موتور تعمیر ابزار است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

یک جفت:نه بعدی:تعمیر موتور کامیون Shacman

پرس و جو