تعمیر ابزار برای تایر کامیون های سنگین

تعمیر ابزار برای تایر کامیون های سنگین

چت کن

جزئیات محصول

جعبه ابزار تعمیر برای تایر کامیون specil مورد استفاده برای تمام تایر کامیون های سنگین است. کمک شما تعمیر تایر کامیون هوو shacman تایر کامیون، کامیون دانگ فنگ تایر سریع تر، دقیق تر Safety.We بیشتر می تواند دیگر ابزار تعمیر برای کامیون های سنگین را ارائه دهد. اگر ineresting احساس رایگان برای تماس با ما لطفا
نام PRODUCTOR

جعبه ابزار تعمیر برای تایر کامیون

مورد استفاده برای

مورد استفاده برای کامیون های سنگین

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

با توجه به درخواست مشتری

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/CZhanbang شرکت loacted در جینان چین. بیشتر ویژه کامیون قطعات یدکی (هوو, Shacman, Foton، دانگ فنگ, فاو)، ما باید خودمان کارخانه تولید قطعات کامیون و ارسال شده به مشتریان. از سال 2016، ما begine فروش کامیون تعمیر ابزار ابزار تعمیر موتور گیربکس تعمیر, اکسل ابزار تعمیر. ما سعی می کنیم ارائه بهترین severice به هر دوست.و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که با کیفیت خوب ابزار reapir با کمترین قیمت. اگر قطعات بیشتری را در خرید مدتی ما می تواند ارائه ابزار تعمیر برای شما با رایگان.

· کیفیت

تعمیر ابزار تولید با کیفیت و خوب مواد توسط کامیون Repairman تایید شده است. مطمئن شوید تا کنون با طراحی مناسب و با کیفیت خوب ابزار.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای متمرکز بر ابزار تعمیر برای تایر کامیون های سنگین است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

Hot Tags: تعمیر ابزار برای تایر کامیون های سنگین تولید کننده, قطعات
یک جفت:ابزارهای تبادل تایر بعدی:حفظ کامیون سنگین با ابزار

پرس و جو