Sinotruk هوو کامیون کمپرسی Hw10 کابین راست درایو کابین Az1642100009 مونتاژ قطعات

Sinotruk هوو کامیون کمپرسی Hw10 کابین راست درایو کابین Az1642100009 مونتاژ قطعات

چت کن

جزئیات محصول

Sinotruk hW10 کابین مونتاژ ویژه برای کامیون تراکتور هوو هوو کامیون تخلیه کننده، کامیون های باری استفاده می شود است. ساخته شده توسط کارخانه CNHTC sinotruk. بدنه کانکس incldue مجمع کابین کابین لامپ، آینه دید عقب کابین، CBCU، مجموعه کابین و دیگران. پس از خرید این مجمع کابین کامیون خود را در اولین بار کار می.


شماره قطعه

کابین HOWO10

نام قسمت

HOWO10 Cabinsassembly برای درایو راست

کامیون مدل

مورد استفاده برای هوو کامیون سنگین

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

بر اساس customerand #39; درخواست ها

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/C


Zhanbang شرکت loacted در جینان چین. ویژه های بیشتر در قطعات یدکی هوو Sinotruk. ما نه تنها مجمع کابین هوو اما همچنین HOKA کابین مجمع مجمع کابین HOYUN هوو A7 کابین مجمع Styer کابین مجلس و غيره ارائه دهد. مجمع کابین درست بر اساس مشتریان کامیون عکس شماره شاسی کامیون مدل را ارائه می دهند. کابین ما پیشنهاد دیدار با کامیون خود مطمئن شوید.


و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که قطعات با کیفیت خوب با قیمت پایین. در حال حاضر ما کارخانه های واقع استراتژیک در چین، که تضمین میکند که محصولات حرفه ای با کمترین هزینه تولید می شود. قیمت های ما را به پایین به صادرات را تضمین می کنیم. اگر قیمت آگهی بهتر شما با ما تماس بگیرید و ما مطابقت آن یا به آن ضرب و شتم.


· کیفیت

ما تولید سفارش خود را کاملا به عنوان درخواست شما و بر این باورند که آن را به دست خود را می آید با کیفیت هرگز مصالحه باید. هر مورد خواهد بود ارائه سری کامل تست های ایمنی را گذرانده است.

با توجه به موتور تحمل ما گواهی TS16949 است.

تیم Siyang به صرف سالها در قطعات خودرو که آنها ارائه سطح بینظیر تخصص. Siyang را در کسب و کار پایدار کسب و کار تکرار بسیاری از مشتریان راضی است.

ما اعتماد; ما واقعا درک چگونه خرید مهم است به شما.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای در sinotruk هوو کامیون کمپرسی hw10 کابین قسمت راست درایو کابین مجمع az1642100009 متمرکز است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

Hot Tags: [[productcatename]], تولید کننده, قطعات
یک جفت:SINOTRUK D7B کامیون لوازم یدکی موتور WG1682827001 برق + 004 بعدی:درب Sinotruk هوو کامیون باری Hw08 کابین قطعات مونتاژ Az1642210001

پرس و جو

You Might Also Like