خوب فروش Sinotruk هوو سنسور برای Speedmeter Wg2209280010 / کیلومترشمار سنسور برای تایلند/بانکوک/songkhla

خوب فروش Sinotruk هوو سنسور برای Speedmeter Wg2209280010 / کیلومترشمار سنسور برای تایلند/بانکوک/songkhla

چت کن

جزئیات محصول

هوو Sinotruk سنسور speedmeter Wg2209280010 است ویژه برای کابین کامیون هوو 336hp تیپر هوو کامیون قطعات الکتریکی، محموله کامیون قطعات الکتریکی استفاده می شود ساخته شده توسط کارخانه CNHTC sinotruk. این بخش نیز به نام سرعت سنسور odometers سنسور شده. از طریق این بخش تا چه حد می توانید کامیون خود را در حال اجرا و سرعت مورد کامیون خود را. پیشنهاد ما همچنین سایر کابین قطعات کامیون هوو، مطمئن شوید که هر بخش برای کامیون خود را.شماره قطعه

Wg2209280010

نام قسمت

سنسورهای کیلومترشمار هوو

کامیون مدل

مورد استفاده برای هوو کامیون سنگین

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

بر اساس customerand #39; درخواست ها

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/CZhanbang شرکت loacted در جینان چین. ویژه بیشتر در لوازم یدکی هوو Sinotruk قطعات بیش از 10 سال. دو انبار در جینان چین است. خیلی رله نوع مختلف در انبار سهام، مطمئن ارائه قطعات در زمان. اگر دارید در آن محرک ترمز، لطفا تماس با من جالب ما عکس ارسالی شما برای تایید خواهد شد.


و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که قطعات با کیفیت خوب با قیمت پایین. در حال حاضر ما کارخانه های واقع استراتژیک در چین، که تضمین میکند که محصولات حرفه ای با کمترین هزینه تولید می شود. قیمت های ما را به پایین به صادرات را تضمین می کنیم. اگر قیمت آگهی بهتر شما با ما تماس بگیرید و ما مطابقت آن یا به آن ضرب و شتم.


· کیفیت

ما تولید سفارش خود را کاملا به عنوان درخواست شما و بر این باورند که آن را به دست خود را می آید با کیفیت هرگز مصالحه باید. هر مورد خواهد بود ارائه سری کامل تست های ایمنی را گذرانده است.

با توجه به موتور تحمل ما گواهی TS16949 است.

تیم Siyang به صرف سالها در قطعات خودرو که آنها ارائه سطح بینظیر تخصص. Siyang را در کسب و کار پایدار کسب و کار تکرار بسیاری از مشتریان راضی است.

ما اعتماد; ما واقعا درک چگونه خرید مهم است به شما.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 تجارت Zhanbang است تولید کننده حرفه ای در sinotruk خوب فروش هوو سنسور برای speedmeter wg2209280010 / کیلومترشمار سنسور برای تایلند/بانکوک/songkhla. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

Hot Tags: [[productcatename]], تولید کننده, قطعات
یک جفت:شفت Sinotruk هوو کامیون تراکتور محور پروانه قطعات Wg9014310125 با تخفیف های خوب بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like