تمام هوو کامیون لامپ قطعات 12 ولت باتری Wg9100760065 با تخفیف های خوب

تمام هوو کامیون لامپ قطعات 12 ولت باتری Wg9100760065 با تخفیف های خوب

چت کن

جزئیات محصول

هوو کامیون قطعات الکتریکی باتری 12 ولت استفاده می شود برای کامیون هوو 336hp، هوو کامیون تخلیه کننده برق قطعات محموله کامیون قطعات الکتریکی این قطعات نیز به نام Sinotruk 165Ah باتری خاص است. همچنین 24 ولت باتری را در سهام ما داشته باشد، همان باتری هم بسیاری از مارک های مختلف. شما آسان می توانید باتری در هر توزیع کننده قطعات کامیون، اما اگر می خواهید sinotruk اصلی باتری شما می توانید سعی کنید با ما تماس بگیرید.شماره قطعه

WG9100760065

نام قسمت

باتری هوو 12V

کامیون مدل

مورد استفاده برای هوو کامیون سنگین

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

با توجه به درخواست مشتری

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/CZhanbang شرکت loacted در جینان چین. ویژه بیشتر در لوازم یدکی هوو Sinotruk قطعات بیش از 10 سال. دو انبار در جینان چین است. خیلی لامپ نوع مختلف در انبار سهام، مطمئن ارائه قطعات در زمان. اگر دارید در آن محرک ترمز، لطفا تماس با من جالب ما عکس ارسالی شما برای تایید خواهد شد.


و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که قطعات با کیفیت خوب با قیمت پایین. در حال حاضر ما کارخانه های واقع استراتژیک در چین، که تضمین میکند که محصولات حرفه ای با کمترین هزینه تولید می شود. قیمت های ما را به پایین به صادرات را تضمین می کنیم. اگر قیمت آگهی بهتر شما با ما تماس بگیرید و ما مطابقت آن یا به آن ضرب و شتم.


· کیفیت

ما تولید سفارش خود را کاملا به عنوان درخواست شما و بر این باورند که آن را به دست خود را می آید با کیفیت هرگز مصالحه باید. هر مورد خواهد بود ارائه سری کامل تست های ایمنی را گذرانده است.

با توجه به موتور تحمل ما گواهی TS16949 است.

تیم Siyang به صرف سالها در قطعات خودرو که آنها ارائه سطح بینظیر تخصص. Siyang را در کسب و کار پایدار کسب و کار تکرار بسیاری از مشتریان راضی است.

ما اعتماد; ما واقعا درک چگونه خرید مهم است به شما.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای در تمام هوو کامیون لامپ قطعات 12 ولت باتری wg9100760065 با تخفیف های خوب است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

Hot Tags: [[productcatename]], تولید کننده, قطعات
یک جفت:بهترین کیفیت Sinotruk هوو Wg9719720001 سر لامپ با تخفیف های خوب بعدی:پوشش باتری باتری Wg9100760100/هوو/هوو هوو Sinotruk باتری اصلی سوئیچ

پرس و جو