همه جدید Sinotruk هوو کامیون کابین قطعات الکترونیک ترکیب ساز Wg9719580035 با تخفیف های خوب

همه جدید Sinotruk هوو کامیون کابین قطعات الکترونیک ترکیب ساز Wg9719580035 با تخفیف های خوب

چت کن

جزئیات محصول

Sinotruk هوو کابین کامیون قطعات الکترونیک ساز ترکیب WG9719580035 است ویژه برای کابین کامیون هوو 371hp تیپر هوو کامیون قطعات الکتریکی، محموله کامیون قطعات الکتریکی استفاده می شود ساخته شده توسط کارخانه CNHTC sinotruk. این بخش بخش مهمی در systerm است و آنها بسیار قطعات مختلف در بازاریابی است، اما هنوز هم مشاوره حال حاضر ساز ترکیب هوو با کیفیت خوب انتخاب. مطمئن شوید که کامیون خود را در راه متوقف نمی کنند.


شماره قطعه

WG9719580035

نام قسمت

ابزار ترکیب هوو

کامیون مدل

مورد استفاده برای هوو کامیون سنگین

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

بر اساس customerand #39; درخواست ها

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/C


Zhanbang شرکت loacted در جینان چین. ویژه بیشتر در لوازم یدکی هوو Sinotruk قطعات بیش از 10 سال. دو انبار در جینان چین است. خیلی رله نوع مختلف در انبار سهام، مطمئن ارائه قطعات در زمان. اگر دارید در آن محرک ترمز، لطفا تماس با من جالب ما عکس ارسالی شما برای تایید خواهد شد.


و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که قطعات با کیفیت خوب با قیمت پایین. در حال حاضر ما کارخانه های واقع استراتژیک در چین، که تضمین میکند که محصولات حرفه ای با کمترین هزینه تولید می شود. قیمت های ما را به پایین به صادرات را تضمین می کنیم. اگر قیمت آگهی بهتر شما با ما تماس بگیرید و ما مطابقت آن یا به آن ضرب و شتم.


· کیفیت

ما تولید سفارش خود را کاملا به عنوان درخواست شما و بر این باورند که آن را به دست خود را می آید با کیفیت هرگز مصالحه باید. هر مورد خواهد بود ارائه سری کامل تست های ایمنی را گذرانده است.

با توجه به موتور تحمل ما گواهی TS16949 است.

تیم Siyang به صرف سالها در قطعات خودرو که آنها ارائه سطح بینظیر تخصص. Siyang را در کسب و کار پایدار کسب و کار تکرار بسیاری از مشتریان راضی است.

ما اعتماد; ما واقعا درک چگونه خرید مهم است به شما.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای در همه جدید sinotruk هوو کامیون کابین قطعات الکترونیک ترکیب ساز wg9719580035 با تخفیف های خوب است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

یک جفت:همه Sinotruk هوو 20a رله Wg9725584002 /40a رله/80a رله/24v رله بعدی:خوب قیمت هوو Sinotruk Wg9716580021 فیوز جعبه Assy فروش به توزیع کننده بخش کامیون

پرس و جو