تمام Sinotruk کامیون هوو قطعات آب Temeroture R61540090004 سنسور های فروش به اتیوپی/حکم همدستی هوو توزیع قطعات

تمام Sinotruk کامیون هوو قطعات آب Temeroture R61540090004 سنسور های فروش به اتیوپی/حکم همدستی هوو توزیع قطعات

چت کن

جزئیات محصول

قطعات کامیون هوو Sinotruk آب temeroture سنسور R61540090004 ویژه است در مورد استفاده برای کامیون هوو 336hp، هوو کامیون تخلیه کننده برق قطعات محموله کامیون قطعات الکتریکی این قطعات مورد استفاده برای تست temeroture آب در موتور هوو. وجود دارد نیز دیگر سنسور کامیون هوو در انبار ما اگر شما جالب, لطفا تماس با ما.شماره قطعه

R61540090004

نام قسمت

سنسور دمای آب هوو

کامیون مدل

مورد استفاده برای هوو کامیون سنگین

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

بر اساس customerand #39; درخواست ها

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/CZhanbang شرکت loacted در جینان چین. ویژه بیشتر در لوازم یدکی هوو Sinotruk قطعات بیش از 10 سال. دو انبار در جینان چین است. اندازه حسگر نوع مختلف در انبار سهام، مطمئن ارائه قطعات در زمان. اگر دارید در آن محرک ترمز، لطفا تماس با من جالب ما عکس ارسالی شما برای تایید خواهد شد.


و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که قطعات با کیفیت خوب با قیمت پایین. در حال حاضر ما کارخانه های واقع استراتژیک در چین، که تضمین میکند که محصولات حرفه ای با کمترین هزینه تولید می شود. قیمت های ما را به پایین به صادرات را تضمین می کنیم. اگر قیمت آگهی بهتر شما با ما تماس بگیرید و ما مطابقت آن یا به آن ضرب و شتم.


· کیفیت

ما تولید سفارش خود را کاملا به عنوان درخواست شما و بر این باورند که آن را به دست خود را می آید با کیفیت هرگز مصالحه باید. هر مورد خواهد بود ارائه سری کامل تست های ایمنی را گذرانده است.

با توجه به موتور تحمل ما گواهی TS16949 است.

تیم Siyang به صرف سالها در قطعات خودرو که آنها ارائه سطح بینظیر تخصص. Siyang را در کسب و کار پایدار کسب و کار تکرار بسیاری از مشتریان راضی است.

ما اعتماد; ما واقعا درک چگونه خرید مهم است به شما.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای در تمام sinotruk هوو کامیون قطعات آب temeroture سنسور r61540090004، فروش به همدستی اتیوپی/يک هوو توزیع کنندگان قطعات متمرکز است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

Hot Tags: [[productcatename]], تولید کننده, قطعات
یک جفت:بهترین کیفیت Sinotruk هوو Ecu R61540090002 فروش به توزیع کنندگان قطعات هوو بعدی:Sinotruk هوو سمت چراغ/هوو کامیون Wg9719790005 لامپ با قیمت خوب

پرس و جو

You Might Also Like