فروشنده بخش کامیون خوب کیفیت هوو سیلندر بوش Vg1540010006 فروش به آنگولا/لوآندا است

فروشنده بخش کامیون خوب کیفیت هوو سیلندر بوش Vg1540010006 فروش به آنگولا/لوآندا است

چت کن

جزئیات محصول


شماره قطعه

VG1540010006

نام قسمت

بوش سیلندر هوو

کامیون مدل

مورد استفاده برای کامیون هوو Sinotruk

موتور مدل

موتور WD615

نام تجاری

ZHANBANG

بسته

با توجه به درخواست مشتری

زمان تحویل

Wihtin دو روز پس از دریافت پرداخت

روش پرداخت

TT/غربی اتحادیه L/Cبوش سیلندر هوو VG1540010006 ویژه برای چینی های سنگین کامیون هوو دنباله کامیون، کامیون های معدن استفاده می شود است. ساخته شده توسط CNHTC sinotruk و قدرت Weichai. بخش مهمی در موتور. کار کردن با دیگر موتور قطعات: هوو پیستون، هوو مخروطی حلقه، هوو اتصال میله مونتاژ، ستریپپرس قفل حلقه هوو و دیگران.


شرکت Zhanbang در قطعات یدکی هوو Sinotruk ویژه است. پیشنهاد می تواند صحیح قطعات بر اساس مشتریان بخش عکسهای شماره شاسی کامیون مدل. و همکاری ما با دیگر خودرو چینی موتور قطعات شرکت، کارخانه موتور. موتور Yuchai موتور قطعات Weichai قطعات موتور Shangchai قطعات Xichai قطعات موتور، قطعات موتور کامینز. مطمئن شوید که مشتری پیدا کردن تمام قطعات چینی موتور کامیون خود را.


و ما سعی می کنیم تا بیشتر severice را به همه مشتریان ارائه می دهیم:


· قیمت تخفیف

شما خواهید دید که قطعات با کیفیت خوب با قیمت پایین. در حال حاضر ما کارخانه های واقع استراتژیک در چین، که تضمین میکند که محصولات حرفه ای با کمترین هزینه تولید می شود. قیمت های ما را به پایین به صادرات را تضمین می کنیم. اگر قیمت آگهی بهتر شما با ما تماس بگیرید و ما مطابقت آن یا به آن ضرب و شتم.


· کیفیت

ما تولید سفارش خود را کاملا به عنوان درخواست شما و بر این باورند که آن را به دست خود را می آید با کیفیت هرگز مصالحه باید. هر مورد خواهد بود ارائه سری کامل تست های ایمنی را گذرانده است.

با توجه به موتور تحمل ما گواهی TS16949 است.

تیم Siyang به صرف سالها در قطعات خودرو که آنها ارائه سطح بینظیر تخصص. Siyang را در کسب و کار پایدار کسب و کار تکرار بسیاری از مشتریان راضی است.

ما اعتماد; ما واقعا درک چگونه خرید مهم است به شما.


· زمان تحویل

قطعات Experss زمان تحویل: بیان در 7 روز کاری توسط DHL.

زمان تحویل کالا جرم: در ظرف 4 روز ارسال می شود و زمان تحویل خواهد بود به صحبت با کارکنان فروش.


· خدمات به مشتریان

شرکت deparment severice ویژه مسئول قبل از فروش severice و aftersales severice اند. مشتری Hlep حل سوال تمام قسمت سوال shippment سوال، سوال کیفیت بخشی.


تاسیس در سال 2004 بازرگانی Zhanbang تولید کننده حرفه ای بر کیفیت خوب هوو سیلندر بوش vg1540010006 فروش به فروشنده بخش کامیون آنگولا/لوآندا است. اعمال نفوذ در فن آوری های پیشرفته و تجهیزات، ما ارائه به مشتریان با کیفیت بالا و با طراحی قطعات کامیون. باید شما به دنبال کیفیت محصولات از جمله، لطفا به ما تماس است.

Hot Tags: [[productcatename]], تولید کننده, قطعات
یک جفت:Sinotruk هوو موتور جلو براکت 1680590095 فروش به مشتریان Sinotruck مالزی بعدی:هوو کامیون Wd615 موتور اصلی تحمل Vg1560037034 برای غنا/آکرا/کوماسی/tema

پرس و جو

You Might Also Like