ویرایشگر موتور خودرو

- Nov 22, 2016-

موتورها به قدرت موتور خودرو، قلب خودرو خودرو قدرت عملکرد اقتصاد و حفاظت از محیط زیست است. با توجه به منابع مختلف قدرت موتور خودرو موتورهای دیزل موتور بنزینی موتور الکتریکی و هیبرید می توان به تقسیم.


موتورهای دیزل و بنزین موتور احتراق داخلی رفت و برگشتی معمول هستند، fueland #39; s انرژی شیمیایی به انرژی مکانیکی و حرکت پیستون قدرت خروجی خارجی. موتور بنزینی در سرعت های بالا، سبک وزن، سر و صدای کم، شروع آسان، هزینه تولید پایین; نسبت تراکم موتور راندمان بالا خوب عملکرد اقتصادی و گازهای خروجی اگزوز از موتور بنزینی.


از جدید انرژی خودروهای بنزینی و دیزلی با استفاده از اتومبیل های دیگر جایگزین انرژی نامیده می شدند علاوه بر استفاده از دیگر از جمله خالص وسایل نقلیه الکتریکی, خودروهای هیبریدی و خودروهای سلول سوختی, ماشین زیستی اتانول و ماشین های زیستی و هیدروژن و غیره گاز. چین جدید انرژی وسایل نقلیه برای فروش در بازار خودروهای هیبریدی, اما در حال حاضر به عنوان جهت اصلی وسایل نقلیه الکتریکی خالص است.


یک جفت:تویوتا کسب پیشنهادی دو روبات گوگل واحد افزایش یافت بعدی:چین ملی سنگین کامیون هوشمند الکترونیکی تجارت پلت فرم راه اندازی شد