متخصصان کانادا: Autopilot را بیشتر مردم ماشین امن نیست

- Nov 22, 2016-

پکن صبح اخبار مه 3, کارشناسان که به عنوان نیمه اتوماتیک رانندگی راننده برای رانندگی در حال قرار دادن بیش از حد تلاش نتیجه باعث حواس پرتی بیشتر رفتار رانندگی و حتی افزایش فرکانس نیازی نیست نگران. اتوماسیون کانادا کارشناس Bali· KEKE خودرو كانون (باری کرک) گفت: andquot؛ من انتظار می رود هنگامی که کامپیوتر می تواند یک ماشین درایو، به زمین لرزه های بیشتر. این یکی از چیزهایی که بسیاری از کاهش سرعت واکنش است. ”


کانادا دولت فدرال راه اندازی چهار چوب بدون سرنشین خودرو و مقامات دولت فدرال ایالات متحده در گزارش وزیر حمل و نقل make·jianuoer (Marc Garneau) در پاییز گذشته پس از تصدي خود به تصویب رسید، ابراز نگرانی به او.

گزارش می گوید: andquot؛ رانندگان تمایل overestimate عملکرد خلبان اتوماتیک پس از شروع حالت کروز به طور طبیعی تبدیل شده توجه خود را جای دیگر. ”


این گزارش همچنین نقل برخی از سوء رفتار راننده تسلا، از جمله خواندن روزنامه ها و یا مسواک زدن دندان های خود را در حالی که در حالت کروز. تسلا هنوز اظهار نظر است اما شرکت روشن که عملکرد خودکار کروز ساخته شده است تنها برای خودرو و جزئی عملکرد خودکار به منظور بهبود امنیت


یک جفت:پادشاهی متحده بازار لاستیک یا بیش از 6 میلیارد دلار بعدی:مسائل مربوط به نرم افزار لوکوموتیو رز خصوص تسلا/جگوار لندرور