سیلندر لاینر داری دلیل دوم

- Nov 16, 2017-

پوشیدن ناشی از استفاده نادرست

1) فیلتر فیلتر لوب فیلتر ضعیف است. اگر فیلتر روغن به درستی کار نمی کند، نفت نمی تواند به طور موثر فیلتر شود. روغن حاوی مقدار زیادی از ذرات سخت ناگزیر باعث تشدید سایش لایه سیلندر می شود.

2) فیلتر فیلتر هوا کم کارایی. نقش فیلتر هوا این است که گرد و غبار و شن و ماسه موجود در هوا را وارد کنید به سیلندر برای کاهش سایش، پیستون و حلقه های پیستونی و دیگر قطعات را کاهش می دهد. آزمایشات نشان می دهد که اگر موتور فیلتر هوا را نصب نکند، سیلندر 6 تا 8 بار افزایش می یابد. فقدان تمیز و نگهداری فیلتر هوای طولانی مدت، اثر فیلتراسیون ضعیف است، سایش لایه سیلندر را تسریع می کند.

3) عملیات کم دما برای مدت زمان طولانی. مدت زمان کم دمای عملیاتی، یکی از آن به علت احتراق ضعیف است، رسوب کربن از قسمت بالای سیلندر شروع به گسترش می کند، به طوری که سیلندر بالا سیلندر دارای سایش ساینده و پاره است؛ دوم توسط خوردگی الکتروشیمیایی ایجاد می شود.

4) اغلب از روغنهای با درجه پایین استفاده می کنند. برخی از صاحبان خودرو برای صرفه جویی در مشکلات و صرفه جویی در هزینه، اغلب در مغازه های کنار جاده و یا برای خرید معامله گران بی عیب و نقص روغن های پایین تر، که در نتیجه خوردگی قوی از سیلندر بالا، سایش و پاره بزرگتر از 1-2 طبیعی است.

یک جفت:بوش سیلندر پوشیدن یکی از دلایل بعدی:اصل انتخاب فیلتر هوا