تویوتا کسب پیشنهادی دو روبات گوگل واحد افزایش یافت

- Nov 22, 2016-

گزارش رسانه های ژاپن Shimbun نیکی (Nikkei) چهارشنبه, تویوتا است در مذاکرات با الفبای گوگل شرکت مادر در نظر دارد به دو بخش روبات های خرید. گزارش که تویوتا در الفبای ربات دو بخش یعنی بوستون دینامیک و Schaft علاقه مند. در حال حاضر هر دو طرف مذاکره است.


روز گذشته گزارش شد، حروف الفبا و تویوتا موتور است در مذاکرات به دست آوردن دینامیک بوستون، اما هیچ اشاره ای به Schaft. Schaft بود بخش ربات دیگری از حروف الفبا، دفتر در توکیو واقع شده است.

در ماه آوریل سال جاری پرده برداری Schaft Biped ربات درست می تواند پله صعود به راحتی. حداکثر بار ربات 60 کیلوگرم به حفظ تعادل در فضای کوچک و یا در هنگام بالا رفتن از پله ها. علاوه بر این ربات از طریق زمین ناهموار.


بوستون دینامیک کدوم شرکت گوگل به دست آورد در سال 2013 در تحقیق و توسعه ربات بیونیک متمرکز است. در مارس سال جاری گزارش بود که حروف الفبا در نظر گرفته شده به فروش دینامیک بوستون.

در پاسخ، تویوتا هنوز پاسخ مستقیم اما گفت دادن: andquot; تویوتا و آن بخش های تحقیق و توسعه همکاری با شرکای خارجی به بحث در مورد مسائل منظم خواهد شد. ”

سال گذشته تویوتا برای تقویت پژوهش و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار در 5 سال آینده اعلام کرد. تویوتا که ابتدا در ماشین و تکنولوژی هوش ربات تمرکز می گفت:


یک جفت:مسائل مربوط به نرم افزار لوکوموتیو رز خصوص تسلا/جگوار لندرور بعدی:ویرایشگر موتور خودرو